WYKUP WIERZYTELNOŚCI

Konsorcjum Prawno-Finansowe Raport Piotr Maciejewski to idealny partner w prowadzeniu działań windykacyjnych oraz działań, mających na celu odzyskanie Państwa wierzytelności. W ofercie naszych usług prawno-finansowych posiadamy wykup wierzytelności, czyli skuteczny sposób na odzyskanie płynności finansowej i odzyskanie zamrożonych pieniędzy.

 

Wykup wierzytelności to usługa, w której dokonujemy zakupu długów, pochodzących z obrotu gospodarczego. W efekcie proponujemy naszym Klientom jedną z najszybszych i najpewniejszych form odzyskania pieniędzy od kontrahentów zwlekających z płatnościami. Transakcja dokonywana jest na podstawie umowy zakupu należności zwanej również cesją lub przelewem wierzytelności. Największą zaletą współpracy z nami jest to, że ryzyko dochodzenia należności spada wyłącznie na Konsorcjum PF Raport, dzięki czemu oferowany przez nas wykup jest bezpieczną i pewną usługą.


Każdą z wierzytelności wykupujemy na podstawie indywidualnych warunków, które ustalamy po zapoznaniu się ze strukturą wierzytelności, wysokością należności, okresem ich przedawnienia, kondycją finansową dłużników, charakterem zobowiązań oraz stopniem ich zabezpieczenia. Zajmujemy się także wykupem portfeli wierzytelności masowych. Wycenę przeprowadzamy na podstawie dokumentów, o których przygotowanie prosimy zainteresowanych Klientów. Wśród nich jest:

ZESTAWIENIE WIERZYTELNOŚCI

które chcecie Państwo sprzedać

WSZYSTKIE POSIADANE DANE DŁUŻNIKA

DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE PODSTAWĘ PRAWNĄ WIERZYTELNOŚCI,

na które składają się: numery faktur z datami wymagalności, weksle, umowy, postanowienia wyroków sądowych, itd.

Wykup wierzytelności, to usługa którą świadczymy w sposób kompleksowy, oferując atrakcyjne warunki wykupu. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny wykupu wierzytelności.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej usługi wykupu wierzytelności, ponieważ jest to najszybsza forma odzyskania należności. Oprócz tego, decydując się na sprzedaż wierzytelności możecie Państwo:

UNIKNĄĆ DODATKOWYCH KOSZTÓW

które będzie trzeba ponieść na udokumentowanie nieścisłości należności

ZMNIEJSZYĆ SWOJE ZOBOWIĄZANIA PODATKOWE,

gdy strata ze sprzedaży długu zostanie wliczona w koszty działalności firmy

POPRAWIĆ PŁYNNOŚĆ FINANSOWĄ W SWOJEJ FIRMIE,

dzięki uzyskaniu środków ze sprzedaży wierzytelności

POPRAWIĆ SWOJE WYNIKI FINANSOWE,

nie tracąc przy tym środków na postępowanie sądowe i egzekucyjne