Kancelaria prawna Dąbrowa Górnicza - zaufaj doświadczeniu

Finansowanie

Konsorcjum Prawno – Finansowe RAPORT Piotr Maciejwski stanowią prawnicy i radcy prawni, którzy specjalizują się w zakresie prawa handlowego, gospodarczego i podatkowego. Nasza obsługa prawna firmy to usługa, której celem jest dbanie o prawny i ekonomiczny aspekt Państwa interesów.

Świadcząc pomoc prawną dla firm, szczególną uwagę poświęcamy zagadnieniu finansowania inwestycji oraz zabezpieczaniu transakcji. Są to bardzo ważne czynności prawne, dzięki którym można uchronić się przed poniesieniem strat finansowych. Zakres naszej pomocy prawnej to kwestia indywidualnych potrzeb Klienta, ale do naszych obowiązków może należeć, m.in.:

  • opracowanie planu finansowania planowanej przez Państwa inwestycji wraz z wyborem najkorzystniejszej oferty kredytowej,
  • doradztwo w negocjacjach umów kredytowych lub gwarancji bankowych,
  • opracowanie planu i negocjowanie umów zabezpieczenia transakcji, w których najczęściej korzystamy: z rachunków typu escrow, gwarancji bankowych, weksli, przewłaszczeń na zabezpieczenie, zastawu hipoteki, poręczeń i wielu innych narzędzi prawnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb danego finansowania.

Konsorcjum Prawno – Finansowe RAPORT Piotr Maciejewski świadczy również pomoc w zakresie prawa bankowego przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym. Podejmujemy się renegocjowania warunków umów kredytowych w trakcie ich trwania, jak również reprezentujemy naszych Klientów podczas postępowań sądowych, dotyczących rożnych produktów bankowych i inwestycyjnych.Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy zapewnią Państwa firmie profesjonalną obsługę prawną świadczoną doraźnie lub w sposób nieprzerwany. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz współpracy ze specjalistami od prawa podatkowego i gospodarczego, możemy nasze usługi świadczyć na najwyższym poziomie. Naszym Klientom gwarantujemy zachowanie poufności podczas prowadzonych spraw oraz po ich zakończeniu.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej kompleksowej obsługi prawnej i rzetelnego doradztwa w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego.