Windykacja Dąbrowa Górnicza, Katowice, Chorzów.

Windykacja

Konsorcjum Prawno-Finansowe Raport Piotr Maciejewski to partner, który pomoże Państwu w prawno-finansowym aspekcie prowadzenia firmy. Oferujemy nowoczesne, kompleksowe rozwiązania windykacyjne, zarówno w zapobieganiu powstawania zadłużeń, jak i podczas odzyskiwania długów w trybie polubownym i prawnym.

Windykacja wierzytelności stanowi jedną z głównych usług, jakie świadczymy. Celem naszej windykacji jest jak najszybsze odzyskanie pieniędzy naszych Klientów. Postępowania windykacyjne prowadzimy względem podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych, dlatego też możemy pomóc w dochodzeniu roszczeń finansowych każdego typu. Konsorcjum Prawno-Finansowe Raport Piotr Maciejewski składa się z prawników, radców prawnych oraz doradców finansowo-podatkowych, dzięki czemu jesteśmy skuteczni niezależnie od tego w jakim trybie pracujemy.

Zanim skierujemy sprawę do sądu, zawsze staramy się przeprowadzić windykację w trybie polubownym, zawierając ugody lub porozumienia, a stosujemy w tym celu:

  • listowne wezwania do zapłaty wysyłane tradycyjną pocztą oraz w formie elektronicznej,
  • prowadzenie negocjacji telefonicznych z Państwa dłużnikami, a w zależności od potrzeb także odbywamy wizyty terenowe.

Podejmowane przez nas działania prowadzimy dbając o Państwa interesy przy jednoczesnym stosowaniu zasad etyki zawodowej oraz zwracając uwagę na sytuację finansową Państwa dłużników. Jeśli polubowne rozwiązania są niemożliwe, a negocjacje nie przynoszą efektów, reprezentujemy naszych Klientów przed organami wymiaru sprawiedliwości.

Konsorcjum Prawno-Finansowe Raport Piotr Maciejewski gwarantuje dogodne warunki współpracy oraz skuteczność w działaniu. Dzięki naszym działaniom, możecie Państwo:

  • odzyskać płynność finansową oraz prowadzić firmę w sposób stabilny,
  • oszczędzić czas i pieniądze, gdyż wybierając kompleksową obsługę windykacyjną nie musicie się w nią angażować,
  • skorzystać z naszego doradztwa prawno-finansowego, podczas którego podpowiemy, które z działań będą dla Państwa firmy najlepsze,
  • otrzymać naszą ocenę wypłacalności dłużnika oraz sporządzony na jej podstawie plan działań windykacyjnych, które podejmiemy,
  • stały monit postępowania egzekucyjnego poprzez prowadzenie współpracy z komornikiem.

Wieloletnie doświadczenie, wysoka skuteczność prowadzonych działań oraz stale udoskonalane procedury czynią z nas rzetelnego partnera biznesowego. Zapraszamy Państwa do skorzystania z indywidualnej wyceny usługi windykacji.