Odszkodowania

Dochodzenie odszkodowań możemy prowadzić od samego momentu wystąpienia szkody, jeśli nas Państwo o tym poinformujecie. Od tego momentu możemy przejąć obowiązki związane z prowadzeniem sprawy odszkodowawczej, wśród których jest, m.in.:

  • wskazówki i pomoc w kompletowaniu wymaganej dokumentacji,
  • zgłoszenie szkody oraz wycena jej wartości,
  • przygotowanie i zgłoszenie roszczeń.

Podczas dochodzenia odszkodowania będziemy prowadzili korespondencję z zakładem ubezpieczeń, w którym posiadacie Państwo polisę. W przypadku, gdy nie uda się zamknąć sprawy na etapie postępowania przedsądowego, grono naszych prawników i współpracujących z nami rzeczoznawców, przygotuje wszystkie wymagane dokumenty do wszczęcia postępowania sądowego, podczas którego zapewniamy zastępstwo procesowe.

Konsorcjum Prawno – Finansowe RAPORT Piotr Maciejewski gwarantuje Państwu profesjonalną usługę dochodzenia odszkodowań. Zajmujemy się sprawami, których przedmiotem są:

szkody osobowe, szkody rzeczowe, szkody majątkowe

odszkodowania za wypadki za granicą

odszkodowania wynikające z popełnienia błędów medycznych

odszkodowania za wypadki w pracy i w gospodarstwach rolnych

odszkodowania za chorobę zawodową

wypadki wynikające z zaniedbań obowiązków

Gwarantujemy Państwu jasne warunki współpracy, ustalane na podstawie oceny trudności sprawy oraz zakresu wyrządzonej krzywdy. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, domagamy się odszkodowań, mogących pokryć Państwa straty materialne. 

Dla naszych Klientów staramy się o wyegzekwowanie jak najwyższych odszkodowań, zadośćuczynień lub innych świadczeń odszkodowawczych. uzyskujemy wysokie odszkodowania za wypadek, za błędy medyczne oraz pochodne. Bez względu na lokalizację: Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, czy okoliczne miejscowości.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi zasadami współpracy oraz do wspólnego dochodzenia odszkodowań.