Kancelaria prawna Dąbrowa Górnicza - zaufaj doświadczeniu

Dochodzenie odskodowania

Dochodzenie odszkodowań możemy prowadzić od samego momentu wystąpienia szkody, jeśli nas Państwo o tym poinformujecie. Od tego momentu możemy przejąć obowiązki związane z prowadzeniem sprawy odszkodowawczej, wśród których jest, m.in.: wskazówki i pomoc w kompletowaniu wymaganej dokumentacji, zgłoszenie szkody oraz wycena jej wartości, przygotowanie i zgłoszenie roszczeń. Podczas dochodzenia odszkodowania będziemy zobowiązani także do prowadzenia korespondencji z zakładem ubezpieczeń, w którym posiadacie Państwo polisę. W przypadku, gdy nie uda się zamknąć sprawy na etapie postępowania przedsądowego, grono naszych prawników i współpracujących z nami rzeczoznawców, przygotuje wszystkie wymagane dokumenty do wszczęcia postępowania sądowego, podczas którego zapewniamy zastępstwo procesowe.

Jako wyspecjalizowane Konsorcjum Prawno – Finansowe gwarantujemy Państwu profesjonalne dochodzenie odszkodowań. Zajmujemy się sprawami, których przedmiotem są:

–       szkody osobowe, szkody rzeczowe, szkody majątkowe,

–       odszkodowania za wypadki za granicą,

–       odszkodowania wynikające z popełnienia błędów medycznych,

–       odszkodowania za wypadki w pracy i w gospodarstwach rolnych,

–       odszkodowania za chorobę zawodową,

–       wypadki wynikające z zaniedbań obowiązków.

Jako profesjonalne Konsorcjum Prawno – Finansowe RAPORT, gwarantujemy Państwu jasne warunki współpracy ustalane na podstawie oceny trudności sprawy oraz zakresu wyrządzonej krzywdy. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, domagamy się odszkodowań, mogących pokryć Państwa straty materialne. Dla naszych Klientów staramy się o wyegzekwowanie jak najwyższych odszkodowań, zadośćuczynień lub innych świadczeń odszkodowawczych. uzyskujemy wysokie odszkodowania za wypadek, za błędy medyczne oraz pochodne. Bez względu na lokalizację: Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza czy okoliczne miejscowości.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi zasadami współpracy
oraz do wspólnego dochodzenia odszkodowań.